piątek, 8 marca 2013

Maximus

Siemka ^^ Wreszcie Wam się pokażę :O Mówiłam już, że jestem grubsza xd Więc się nie śmiejcie! :D
Więc zapraszam..

Maximus - koszulka - ok. 40zł
Maximus - spodnie - ok. 35zł

Wiem, wiem brzydka jestem xd

I jeszcze jak siostra mi robiła zdjęcia, to się wygłupiałam..


I jeszcze jedno zdjęcie z siostrą ^^





czwartek, 7 marca 2013

Siema.

Cześć, tutaj Juśka. Będę prowadziła tego bloga w sumie nie tylko o modzie, ale i o tym co się u mnie dzieje w życiu codziennym. Jeżeli będę wstawiała tu swoje sylówki, to będę pokazywała się cała :) Jestem gruba, wiem o tym. Ale chcę grubym dziewczynom pokazać, że nawet jeśli jest się grubym to można fajnie wyglądać :) Jeżeli Wam się nie będzie podobało nie musicie tu zaglądać :)
                                                  Pozdrawiam ^^