Juśkowy Styl
piątek, 8 marca 2013
Maximus
Siemka ^^ Wreszcie Wam się pokażę :O Mówiłam już, że jestem grubsza xd Więc się nie śmiejcie! :D
Więc zapraszam..
Maximus - koszulka - ok. 40zł
Maximus - spodnie - ok. 35zł
Wiem, wiem brzydka jestem xd
I jeszcze jak siostra mi robiła zdjęcia, to się wygłupiałam..
I jeszcze jedno zdjęcie z siostrą ^^
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz