piątek, 8 marca 2013

Maximus

Siemka ^^ Wreszcie Wam się pokażę :O Mówiłam już, że jestem grubsza xd Więc się nie śmiejcie! :D
Więc zapraszam..

Maximus - koszulka - ok. 40zł
Maximus - spodnie - ok. 35zł

Wiem, wiem brzydka jestem xd

I jeszcze jak siostra mi robiła zdjęcia, to się wygłupiałam..


I jeszcze jedno zdjęcie z siostrą ^^





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz