czwartek, 7 marca 2013

Siema.

Cześć, tutaj Juśka. Będę prowadziła tego bloga w sumie nie tylko o modzie, ale i o tym co się u mnie dzieje w życiu codziennym. Jeżeli będę wstawiała tu swoje sylówki, to będę pokazywała się cała :) Jestem gruba, wiem o tym. Ale chcę grubym dziewczynom pokazać, że nawet jeśli jest się grubym to można fajnie wyglądać :) Jeżeli Wam się nie będzie podobało nie musicie tu zaglądać :)
                                                  Pozdrawiam ^^

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz